מגן לרגל מדף סופג אנרגיה

רגליים של מערכות מידוף בעיקר בקומת הקרקע, הם הנקודות החשופות והפגיעות ביותר בכל מערכת מידוף. בכל סטיה קלה של מלגזות הנעות בין המעברים, מלגזות צריח בעת הכנסת משטחים לקומות העליונות ועגלות משטחים הנעות בין המדפים, הדבר הראשון שיפגע על ידם הוא הבסיס של רגל המדף בנקודת החיבור שלה לרצפה. פגיעות מסוג זה עלולות להיות עוצמתיות ולגרום נזק רב למערכת המידוף שיגרור אחריו עלויות אחזקה גבוהות ואף במקרים חמורים להתמוטטות וסיכון חיי אדם.

מגן לרגל מדף סופג אנרגיה

להורדת קובץ מפרט טכני

מגן לרגל מדף סופג אנרגיה

מגן לרגל מדף סופג אנרגיה הינו מוצר ייחודי המיועד לספוג פגיעות חזקות של כל הכלים הנעים במעברים שבין המדפים. הפטנט של מגן זה טמון ב 2 תכונות עיקריות:

  1. גופו של המגן בנוי פרופיל ברזל מאסיבי בצורת חצי עיגול. בעת פגיעה המגן מסיט באופן אוטומטי את הפגיעה ממרכז המגן לצידו ובכך מונע פגיעה ברגל המדף.
  2. בסיס המגן מצויד בגומי קשיח המאפשר למגן תנועה בכיוון אחד. בעת פגיעה, המגן יטה אחורנית, יבלום את הפגיעה ויחזור למקומו מבלי שייגרם לו נזק.

את המגן, מתקינים בחזית הרגל, קרוב ככל הניתן לרגל כדי למנוע הפרעה לתנועת המלגזות, באמצעות 2 ברגים מאסיביים בהברגה ישירות לבטון.

לפרטים והזמנות

לייעוץ והתאמת עמוד ההגנה ייעודי עבורכם, הנכם מוזמנים ליצור עמנו קשר בטלפון ונציג שלנו ישמח להגיע אליכם לאפיון המוצר המתאים עבורכם

הדגמת פעולת מגן רגל מדף

הדגמת פעולת מגן רגל מדף – חברת ארבל שטראוס משווקת מגיני רגל למדפים ועוד מגוון הגנות ומיגונים למפעלים, סופרים ומר"לוגים.