מעקים פולימריים סופגי אנרגיה R2

כאשר נדרש ליצור הפרדה מכאנית שגם יודעת לספוג פגיעות של מלגזות וכלים כבדים, הבחירה במעקים פולימריים הינה הבחירה הנכונה והמשתלמת ביותר.
מעקים דינאמיים הבנויים מחומר פולימרי (פלסטיק) מיועדים לספוג פגיעות של כלי רכב כבדים, לבלום אותם וליצור הגנה על הולכי הרגל או המכונות עליהם הם מגינים. החומר הפלסטיק ממנו הם עשויים, הוא זה המקנה למעקים את הגמישות הנדרשת לספיגת אנרגיה בעת פגיעת מלגזה.

מפרט טכני מעקים פולימריים סופגי אנרגיה R2

מעקים פולימריים סופגי אנרגיה R2

על מנת לאפשר הגנה אולטימטיבית בהתאם לתנאים המשתנים בין אתר לאתר, ניתן לבחור מבין מגוון דגמים שונים של מעקים בהתאם לתנאים בשטח.
כל מעקה הפרדה פולימרי בנוי מרגליים תומכות בעלות בסיס ברזל מאסיבי המחבר אותם לרצפה וצינור בקוטר משתנה בהתאם לדרישה. את הרגליים מרכיבים במרווחים ע"פ המלצות היצרן ויכולת ספיגת האנרגיה שלהן. בין כל זוג רגליים משחילים בפתחים ייעודיים "ברים" אופקיים סופגי אנרגיה, אשר יודעים להימתח בעת פגיעת מלגזה. קיימים שילובים שונים של רגליים למעקים וברים בהתאמה לנתונים המסופקים על ידי היצרן.
כדי להתאים את המעקה הנכון עבורכם, מומלץ להיעזר בטבלאות ספיגת האנרגיה לצד ייעוץ של אחד הסוכנים שלנו אצלכם באתר.
בדף זה מוצגת טבלת העומסים המתייחסת למגן מסוג R2 והוא בעל 2 מעקים אופקיים. ניתן להזמין גם מידות וגבהים שאינם מופיעים בטבלה.

לפרטים והזמנות

לייעוץ והתאמת עמוד ההגנה ייעודי עבורכם, הנכם מוזמנים ליצור עמנו קשר בטלפון ונציג שלנו ישמח להגיע אליכם לאפיון המוצר המתאים עבורכם

סרטון התקנה והדגמה למעקה 2R BARRIER